Zahradní lavičky

K zahradě vždy neodmyslitelně patřila zahradní lavička. Pro příjemné posezení u domu nebo na zahradě vyrábíme velmi pohodlné zahradní lavičky. Díky velmi kvalitní povrchové úpravě může lavička na zahradě zůstat celoročně.  Každý rok naši nabídku zahradních laviček rozšiřujeme, vymýšlíme nové tvary a používáme moderní i tradiční materiály.  V naší nabídce najdete lavičky betonové, dřevěné, kovové nebo litinové. Na sedák a opěradlo používáme smrková prkna v odstínu dle Vašeho přání nebo prkna z tropického dřeva Iroko, které se rovněž používá například na stavbu lodí. V každé zahradě nebo u každého domu se jistě najde koutek pro umístění krásné zahradní lavičky na které budete trávit příjemné chvíle s Vašimi přáteli.

Zahradní lavičky

Z naší nabídky laviček na zahradu doporučujeme pěknou a pohodlnou zahradní lavičku KLASIK. Příjmně tvarovaný sedák a opěrka v ideálním sklonu zaručí pohodlí  i pro delší sezení. Zejména při četbě knihy za krásného dne plného sluníčka oceníte pohodlnou opěrku v ideální výšce. Lavička je velmi stabilní a může stát volně bez kotvení. Pro jistotu, že lavičku najdete na zahradě vždy na svém místě, Vám nabízíme úpravu pro kotvení k zemi. Tuto úpravu provádíme zdarma na vyžádání. Objednat také můžete pouze samostatné nohy.

Dodáváme po celé ČR a na Slovensko za skvělé ceny. Aby byla cena za dopravu co nejnižší, kalkulujeme její cenu vždy individuálně dle místa určení.  Doručujeme vlastním vozem nebo zasíláme kurýrní firmou AWT Cechofraht. Běžně je zasíláme v rozloženém stavu. Jejich montáž je však velmi jednoduchá. Na přání můžeme lavičku k Vašemu domu nebo na zahradu dodat sestavenou a připravenou k použití.

Zahradní lavička
Zahradní lavička KLASIK Detail
Litinový zahradní stůl
Litinový zahradní stůl Detail
Zahradní dřevěný stůl z masivu
Dřevěný zahradní stůl z masivu Detail
drevena_sedaci_souprava
Dřevěná zahradní sedací souprava Detail