Vybírejte kvalitní a odolné venkovní lavičky z katalogu městského mobiliáře

Pokud potřebujete do ulic vašeho města umístit lavičky, které jsou kvalitní a vydrží řádění vandalů i různé povětrnostní podmínky, pak vám doporučujeme odolné a osvědčené venkovní lavičky z našeho katalogu městského mobiliáře.

Proč zvolit venkovní lavičky z našeho katalogu?

  • odolnost vůči vandalům a nepřízni počasí
  • dlouhá životnost díky kvalitnímu a pevnému materiálu
  • velká hmotnost nebo ukotvení do země zabrání nežádoucí manipulaci
  • minimální údržba podstav i sedacích částí

Najděte si ty nejvhodnější venkovní lavičky z našeho katalogu

Kovová lavička Milano uspokojí potřeby na odpočinek i estetiku

Kovová lavička Atlanta nabízí dostatečně velkou sedací i opěrnou plochu Lavička s opěradlem je výhodnou investicí do vašeho městského mobiliáře
Velmi praktická kovová lavička Milano je perfektní kombinací moderního designu a kvalitních materiálů. Promyšlený design zajišťuje uživatelům kovové lavičky Atlanta pohodlí a komfort. Podstavy betonové lavičky bez opěradla tvoří železobetonová konstrukce a 3 masivní prkna na sedáku.
Betonová reklamní lavička je odolná a použitelná pro reklamu Venkovní lavičky mohou být s opěradlem nebo bez něj. Venkovní lavičky splňují veškeré nároky uživatelů
Betonová reklamní lavička jako ideální marketingový nástroj. Použít je můžete všude tam, kde je potřeba reklamních sdělení. Velkou výhodou venkovní lavičky Palma je možnost použití z obou stran. Umístit ji můžete na pěší zóny i do haly. Lavička Cuba Libre splňuje požadavky na jednoduché provedení, které nija nenaruší veřejný venkovní prostor.

Nabízíme venkovní lavičky té nejvyšší kvality

Vevnkovní lavičky se nebojte použít ani v interiéru
Vzdušná kovová lavička Start působí jemně a zranitelně. Její pevnost a odolnost však garantuje kvalitní ocelová konstrukce. Zajímavý a promyšlený design kovové lavičky Zenon působí jako by byla lavička v pohybu.
Všechny naše lavičky jsou vhodné pro venkovní použití. Umístit je můžete v ulicích, do parků, zahrad nebo kamkoliv potřebujete. Lavičky ale můžete použít také do nejrůznějších vnitřních prostor. Ať jsou vaše nároky jakékoliv, nákup pevných venkovních laviček je tou nejlepší dlouhodobou investicí. Pokud si nevyberete venkovní lavičky z našich skladových zásob, můžeme vám zajistit také různé technické úpravy – k dispozici je vám naše zakázková výroba. Pro bezplatné zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

Jak poptat dodávku městského mobiliáře?

Kontakujte nás Obraťte se na nás písemně nebo telefonicky, a my vás budeme ihned kontaktovat s návrhem a zpracovanou cenovou nabídkou. Nebo si vyberte z kompletního sortimentu produktů městského mobiliáře lavičky | sedací soupravy | odpadkové koše | stoly | posypové nádoby