Štruncovy sady na soutoku řek Radbuza a Mže v Plzni dlouho zely prázdnotou. Jejich zanedbaný stav žádné návštěvníky nelákal. V roce 2012 jsme byli osloveni městem Plzeň, abychom vyrobili 90 laviček atypického tvaru. Dnes jsou umístěné v nově zrekonstruovaném parku vedle fotbalového stadionu plzeňské Viktorky. Prostředí dvou řek vyzývá k příjemnému odpočinku. Návštěvníci parku si mohou posedět na obloukových lavičkách a na klasických betonových lavičkách bez opěradel.

Do Štruncových sadů jsme dodávali tyto lavičky:

  • Atypické obloukové lavičky – vlastní technologie nám umožňují ohnout dřevo do jakéhokoliv oblouku. Skvěle oživí každý park či náměstí. Lavičku vyrobíme na míru, podle vašich představ. Do uzavřeného kruhu či půlkruhu. Nejdelší oblouková lavička ve Štruncových sadech má 29 metrů!
  • Lavička BEZOP – jednoduchá, a přesto funkční. Betonové podstavy mají hmotnost 200 kg, což velmi znesnadňuje jejich odcizení.
  • Lavička bez opěradla velká – masivní betonová lavička nepotřebuje kotvení. Lavička je vhodná nejen k sezení, ale také k rozdělování veřejných prostranství nebo jako zábrana proti projíždění aut.