Betonový stojan na kola

betonový stojan na kola
Katalogové č.:BS1
Rozměry:95 x 50 x 25 cm
Hmotnost:195 kg
Materiál:Pohledový beton
Montáž:volně
Cena bez DPH: 2590 Kč
Cena s DPH: 3134 Kč
Poptat produkt

Popis

Betonový stojan na jízdní kola oživí každý venkovní prostor

Parkovacích míst v centrech měst je nedostatek a ještě horší je to s místy pro bezpečné odstavení jízdních kol. Podporujte zdravý životní styl svých obyvatel, šetřete pozemní komunikace a doplňte náměstí a parky o unikátní stojany na kola.

Navrhujeme a konstruujeme všechny prvky městského mobiliáře s důrazem na vysokou funkčnost a zároveň dbáme na estetiku. Pořiďte si vysoce funkční architektonický prvek, který doplní každý venkovní prostor. Betonový stojan na kola nesmí chybět ve vašem městském mobiliáři, obzvláště ve chvíli, kdy je vaše obec či město turistickým centrem.

Proč zvolit betonový stojan na kola

  • Betonový stojan nikdo neukradne
  • Pohledový beton (zpracování betonu do hladka) si drží konzistenci a odolá extrémnímu počasí
  • Nevyžaduje údržbu ani pravidelnou aplikaci ochranných nátěrů
  • Díky ocelovým okům, ke kterým je možné přichytit zámek, budou jízdní kola v bezpečí

Betonový stojan vyrobíme podle vašich představ a dopravíme osobně až k vám. Kontaktujte nás a nechte si ZDARMA vypracovat cenovou kalkulaci.

Doplňte městský mobiliář o další odolné betonové výrobky

I takové drobnosti jakými jsou stojany na kola, utváří jedinečný obraz každého města. Neváhejte a pořiďte si další robustní betonové doplňky, které projasní každý park i uličku a obyvatelům města umožní příjemně trávit volný čas. V industriálním a funkčním designu pro vás vyrábíme betonové stoly, betonové lavičky, stejně jako kompletní betonové sedací soupravy a dopravíme je až do vaší obce.

Galerie
betonový stojan na kola