Jak nám parková lavička zlepšila sousedské vztahy

V naší obci kromě tradičních starousedlíků zakotvilo mnoho mladých rodin. Jsme za to vděční, ale nějakou dobu nám dělalo starosti sousedské klima, které bývalo vždy přátelské, ale v posledních letech se s proměnou složení obyvatel trochu ochladilo. Lidé se prostě neznali tak dobře. Jednorázové společenské akce sice přinesly mírné zlepšení, ale zásadní změnu jsme vyhlíželi marně. Nikoho by nenapadlo, jak významně nám může prohloubit vztahy (ne)obyčejná parková lavička.

Parkové lavičky firmy Advas nejen dobře vypadají, ale také hodně vydrží.

Parkové lavičky firmy ADVAS nejen dobře vypadají, ale také hodně vydrží.

Investice, která se vyplatila

Na sklonku předloňského roku se ukázalo, že v obecní pokladně zůstávají nějaké prostředky pro městský mobiliář. Uvažovali jsme o nákupu nových pouličních světel nebo dekorativního zábradlí do našeho parku. Pak se ale objevil návrh na nákup parkových laviček. Náš ostrůvek zeleně totiž před deseti lety prošel výraznou renovací, ale nové lavičky se do dvou let jaksi ztratily.

Začali jsme tedy hledat vhodnou firmu, která by nám pomohla vyřešit otázku odolnosti a také „neodcizitelnosti“ laviček v parku. Shodou šťastných náhod jsme na internetu objevili východočeskou firmu ADVAS, která se výrobou a dokonce i navrhováním městského mobiliáře zabývá. Kontaktovali jsme je a brzy jsme zjistili, že jsme v dobrých rukou. Nabídli nám nejen parkové lavičky, které jsou díky použitým materiálům velmi odolné, ale také poskytli servis v podobě připevnění laviček do betonových základů. Poslali jsme firmě ADVAS fotografie našeho parku a oni nám předložili několik návrhů parkových dřevěných a betonových laviček, které by právě u nás dobře vypadaly. A výsledek?

Parkové lavičky mohou výrazně zpříjemnit život.

Parkové lavičky mohou výrazně zpříjemnit život.

Parkové lavičky jsou v naší obci už déle než rok. Bez problémů odolávají vlivům počasí a zřejmě i vandalům a zlodějům, protože jsme na nich nezaznamenali žádné poškození. Co je pro nás ale zásadní – díky lavičkám se v parku začali scházet lidé a dávají se do řeči, jak tomu bylo zvykem za minulých generací.

Proč jsme si vybrali parkové lavičky firmy ADVAS?

•    Seriózní jednání
•    Perfektní servis
•    Kvalitní a odolné materiály

Autor: Edita Bečičková

Hledáte příjemné posezení do vašeho městského parku? Vyberte si z nabídky laviček a dalšího mobiliáře firmy ADVAS.


lavička
Betonová lavička s opěradlem Detail
lavicka_advas_lop
Betonová lavička ADVAS LOP Detail
lavicka_advas_bezop
Betonová lavička ADVAS BEZOP Detail
betonová lavička OP
Betonová parková lavička OP Detail
Piknikový stůl
Piknikový stůl Detail
betonové sezení
Betonové sezení Detail