Parkové lavičky jsou ideálním místem k odpočinku

Poradíme vám s výběrem městského mobiliáře nejen do centra města, ale i do nejrůznějších parků, zahrad nebo na městské promenády. Nabízíme vám parkové lavičky, které jsou pěkné na pohled, ideální k příjemnému posezení a zároveň odolné proti vandalům nebo i počasí v každém ročním období.

V čem jsou výhody parkové lavičky?

  • odolnost vůči vandalům i počasí
  • dlouhá životnost díky použitému materiálu a možnosti ukotvení do země
  • velký výběr z barevných provedení a tvarů podstav
  • minimální údržba
  • precizní zpracování zaručuje maximální pohodlí

Objednávejte nové parkové lavičky z katalogu městského mobiliáře

Nakupujte litinové lavičky pro vystavění odpočinkových míst v parcích a zahradách

Do městských parků nebo i soukromých zahrad objednávejte parkové lavičky

Vyberte si kvalitní litinové lavičky - například lavička Pohoda
Litinová lavička Schönbrunn je jedna z nejoblíbenějších laviček z našeho katalogu. Její podstavy jsou z vysoce kvalitní litiny a můžeme je tvarovat dle vašich požadavků. Velmi oblíbená betonová parková lavička z našeho katalogu, která vyniká svou hmotností a pevností. Můžete zvolit provedení s opěradlem nebo bez. Litinová lavička Pohoda, jak už napovídá sám název, je opravdovým synonymem pohody. Příjemné zaoblení kopíruje tvar těla a nabízí místo k odpočinku kdekoliv potřebujete.
Z našeho katalogu městského mobiliáře si můžete vybrat také dřevěné zahradní lavičky Univerzální kovové lavičky do venkovních i vnitřních prostor
Dřevěná zahradní lavička z masivu je k dostání samostatně nebo ji můžete kombinovat se stoly a vytvořit celé sedací soupravy. Velmi pohodlná a tvarově jednoduchá kovová lavička Alex, která se dokonale hodí do interiéru i exteriéru.

Vyberte si další oblíbené produkty z katalogu městského mobiliáře

Kromě parkových laviček, které nenásilně doplňují veřejný odpočinkový prostor, si můžete vybrat i z jiných výrobků městského mobiliáře. V našem sortimentu naleznete oblíbené betonové lavičky, celé sedací soupravy nebo litinové lavičky, kovové lavičky a další produkty. Napište nám vaše představy, nebo si sami vyberte z dalších alternativ k parkovým lavičkám:

Vyberte si betonové lavičky přesně podle vašich požadavků

Ideální řešení pro odpočinková místa v parcích a lesích

Kovová lavička ECO je k použití pouze při hlubokém zabetonování

Betonové lavičky vynikají hlavně svou odolností vůči vandalismu. Jejich hmotnost zabrání i nežádoucí manipulaci. Betonové lavičky je také možné kombinovat se stoly našeho katalogu městského mobiliáře. Sedací soupravy pak umístíte například v parku. Kovová lavička ECO se musí zabetonovat 60 cm do země. Právě to ale garantuje její pevnost při zcela jednoduchém a levném zpracování.

Jak poptat dodávku městského mobiliáře?

Kontakujte nás

Obraťte se na nás písemně nebo telefonicky, a my vás budeme ihned kontaktovat s návrhem a zpracovanou cenovou nabídkou.

Nebo si vyberte z kompletního sortimentu produktů městského mobiliáře

lavičky | sedací soupravy | odpadkové koše | stoly | posypové nádoby