Venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

koše na třídění odpadu
Katalogové č.:KTO
Rozměry:87 x 42 cm
Hmotnost:25 kg
Materiál:zinkovaný plech - práškový komaxit
Montáž:volně nebo s kotvením
Cena bez DPH: 5190 Kč
Cena s DPH: 6280 Kč
Poptat produkt
Barevné provedení

Prášková barva komaxit

RAL 7024

RAL 6026

RAL 7035

Popis

Tento venkovní odpadkový koš na tříděný odpad ve svém kovovém těle umožňuje třídit vždy dva druhy odpadu. Oba prostory na odpad jsou od sebe odděleny přepážkou, která koš rozděluje na 2 poloviny. Celkový objem koše pro tříděný odpad je 100 litrů.

  • Každá polovina odpadkového koše má svou barvu a je označena nápisem s názvem druhu tříděného odpadu a značkou recyklace.
  • Vysypání a údržba koše se provádí pomocí trojhranného univerzálního klíče (dodáme zdarma), kterým se odjistí přední víko pro otevření. Pytel s odpadky je poté možné pohodlně vyjmout. Do tohoto koše na tříděný odpad se umisťují 2 pytle o objemu 50 litrů.
  • Součástí dodání jsou dva igelitové odpadkové pytle a trojhranný klíč.
  • Pro třídění skla doporučujeme koš vybavit kovovou pozinkovanou vložkou. Tato vložka je praktická také pro třídění ostatních druhů odpadu a mnohem více ekologická než opakované používání plastových pytlů na odpadky. Cena 2 kusů pozinkovaných vložek do koše je 900 Kč bez DPH.
  • Barevné kombinace a popisy pro různé druhy tříděného odpadu Vám můžeme vyrobit dle Vašeho přání bez příplatku. V základním provedení jsou koše v barvě modrá/žlutá tzn. papír/plast nebo červená/zelená tzn. sklo/směsný odpad.
  • Koš je možné pevně ukotvit k zemi pomocí otvoru uprostřed kovového dna koše nebo ho používat volně bez kotvení.

Galerie
koše na třídění odpadu Odpadkový koš na tříděný odpad papír / plast Venkovní koš na tříděný odpad sklo / směsný odpad Venkovní koš na tříděný odpad otevřený