Betonový odpadkový koš AV

Betonový odpadkový koš AV
Katalogové č.:BKAV
Rozměry:609 x 350 x 900 mm
Hmotnost:170 kg
Materiál:beton
Montáž:volně nebo s kotvením
Cena bez DPH: 4056 Kč
Cena s DPH: 4908 Kč
Upravte si možnosti provedení dle Vašich představ. Zaškrtnutím jiného políčka se automaticky přepočítá i cena.
Možnosti
Bez pozinkované vložky
S pozinkovanou vložkou
Poptat produkt
Úprava kovové části

prášková barva komaxit

RAL 7024

RAL 6026

RAL 7035

Popis

Velmi pěkně zpracovaný betonový odpadkový koš. Svým vzhledem se dokonale hodí do moderních i historických veřejných prostor. Tělo betonového odpadkového koše má zaoblený obdélníkový tvar díky kterému nezabírá mnoho místa a disponuje velmi velkou kapacitou pro odpadky. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité zejména na veřejných chodnících kde je důležité zajistit dostatečnou normovanou průchodnost.

Objem tohoto betonového koše je 70 litrů. Desetileté zkušenosti s  výrobou odpadkových košů nám ukázali, že tato kapacita je dostatečná i  při delším intervalu svozu odpadků a zejména praktická pro manipulaci při vyprazdňování. Při většímu objemu než 70 litrů je velmi obtížné plný odpadkový koš i ve dvou lidech z nádoby vytáhnout a vyprázdnit!

Ve dnu koše je odtokový otvor pro případ nahromadění velkého množství tekutiny.

Tento betonový odpadkový koš lze pevně kotvit k zemi, ale může stát i volně bez kotvení. Úprava pro kotvení spočívá v dalším otvoru v jeho dnu. Tento otvor Vám do koše navrtáme zdarma, ale pouze na vyžádání.

Samozřejmostí je možnost zakoupení pozinkované vnitřní vložky na odpadky za cenu 950 Kč bez DPH. Údržba koše bez této vložky je velmi nepraktická.

Galerie
Betonový odpadkový koš AV betonovy_odpadkovy_kos_a1 betonovy_kos_vykres