firma

O nás

V letech 2000 – 2004 jsme se setkávali s nedostatečnou nabídkou městského mobiliáře v odpovídající kvalitě a za rozumnou cenu. Tehdy byla většina výrobků na trhu od zahraničních výrobců a odpovídali tomu i ceny a termíny dodání.

Přeměna veřejných prostor nás natolik zaujala, že jsme se rozhodli situaci změnit. Díky našim předchozím mnohaletým zkušenostem ze stavebnictví jsme začali pracovat nejdříve s betonem a dřevem. V roce 2004 vznikla v provizorních podmínkách první kolekce železobetonové venkovní architektury.

bruska

Vlastní technologie

Vždy bylo našim cílem vyrábět kvalitní a poctivé výrobky, které budou pro naše zákazníky výhodnou investicí na mnoho let. Vsadili jsme proto na jistotu a obnovili výrobu klasických a jednoduchých tvarů laviček, květináčů, odpadkových košů a stolů, které se v průběhu let z našich ulic vytratili. S rostoucím zájmem o naše výrobky jsme rozšiřovali naši nabídku, výrobní kapacity a technologie. Tým našich pracovníků se také rozšířil. A to o návrháře, zámečníky a truhláře. Díky nim můžeme každým rokem přinášet nové typy výrobků pro dotvoření krásy a charakteru veřejných prostor. Pracujeme především s těmito materiály:

  • ocel a litina
  • dřevo a beton

Tým našich pracovníků se také rozšířil. A to o návrháře, zámečníky a truhláře. Díky nim můžeme každým rokem přinášet nové typy výrobků pro dotvoření krásy a charakteru veřejných

Jak poptat dodávku městského mobiliáře?

Kontakujte nás

Obraťte se na nás písemně nebo telefonicky, a my vás budeme ihned kontaktovat s návrhem a zpracovanou cenovou nabídkou.

Nebo si vyberte z kompletního sortimentu produktů městského mobiliáře

lavičky | sedací soupravy | odpadkové koše | stoly | posypové nádoby