Oblouková lavička

Oblouková lavička
Katalogové č.:LBB4
Rozměry:500 x 50 x 46 cm
Hmotnost:600 Kg
Materiál:dřevo - beton
Montáž:volně nebo s kotvením
Cena bez DPH: 23495 Kč
Cena s DPH: 28429 Kč
Upravte si možnosti provedení dle Vašich představ. Zaškrtnutím jiného políčka se automaticky přepočítá i cena.
Povrchová úprava dřeva
Přírodní bez úpravy
Napouštědlo proti plístním a vodě a 2 vrstvy lazury
Poptat produkt
Barva dřeva

1 vrstva napouštědla proti plísním a vodě
2 vrstvy syntetické lazury

palisandr
Palisandr
dub
Dub
mahagon
Mahagon

Popis

Obloukové lavičky jsou jedinečné zejména díky náročnosti řemeslného zpracování.  Díky naší vlastní technologii ohýbání dřeva jsme schopni vyrobit téměř libovolně zahnutou a dlouhou lavičku.

Naprosto úžasně vypadají tyto obloukové lavičky například kolem fontán na náměstí, kolem velkých stromů v parcích nebo podél cest v odpočinkových zónách měst. Rovné lavičky v nejrůznějším provedení mají v každém městě i obci. Nyní můžete velmi vkusně doplnit park nebo náměstí obloukovou lavičkou a ozvláštnit tak stávající a nezajímavý prostor.

Obloukovou lavičku můžeme vyrobit přesně na míru do již stávajícího objektu. Lavička může tvořit uzavřený kruh nebo jen oblouk. Obloukové lavičky moho mít podstavy z betonu, kovu nebo litiny. Téměr každou lavičku v naší nabídce je tedy možné vyrobit v obloukovém provedení.

Dřevěnou část betonové obloukové lavičky na fotografiích tvoří pohodlný 50 cm široký rošt, který je do betonu pevně uchycen žárově zinkovanými šrouby a úchyty. Dřevo lavičky je chráněno napouštědlem proti plísním a dvěma vrstvami syntetické lazury, která se vsakuje hluboko do struktury dřeva. Odstíny nátěru můžete vybírat ze vzorníku barev dřeva nad tímto popisem. Na fotografii je lavička upravena bezbarvou lazurou.

Vzhledem k náročnosti ohýbání dřeva provádíme cenovou kalkulaci vždy individuálně na základě konkrétních poptávkek.

Pro příklad: cena betonové obloukové lavičky v provedení jako na fotografiích. Je při délce oblouku 5 metrů 23.495 Kč bez DPH.

Galerie
Oblouková lavička dlouha_obloukova_lavicka obloukova_lavicka obloukova_lavicka1