Betonová lavička plastová prkna

Lavička s plastovymi prkny
Katalogové č.:LBPO2
Rozměry:170 x 67 x 78 cm
Hmotnost:105 kg
Materiál:plast - železobeton
Montáž:volně nebo s kotvením
Cena bez DPH: 5606 Kč
Cena s DPH: 6783 Kč
Poptat produkt
Barva dřeva

1 vrstva napouštědla proti plísním a vodě
2 vrstvy syntetické lazury

palisandr
Palisandr
dub
Dub
mahagon
Mahagon

Popis

Tento typ lavičky s plastovými prkny vychází z naší základní velmi pohodlné betonové parkové lavičky OP.

Toto je ovšem jedinečná ekoligcká a superodolná lavička s prkny vyrobenými z recyklovaného plastu. Podstavce lavičky tvoří velmi pevný pohledový beton s ocelovou výstuží. Tato kombinace betonu a plastu zaručuje dokonalou odolnost vůči povětrnostním vlivům a vandalismu po desítky let.

Plastová prkna na sedáku a opěradle lavičky jsou 5 cm silná. V zadní části prken je navíc zafrézovaná ocelová
výztuha proti prohýbání. Výztuhu si můžete prohlédnout dole v galerii.  Právě tato výztuha je důležitou výhodou proti jiným dodavatelům laviček s plastovími prkny, která jsou často slabší a navíc bez této výztuhy. Taková prkna se vždy již po 1. roce prohýbají a to jak na sedáku tak na opěradle. Velmi dlouho jsme zvažovali zda plastová prkna na lavičky osazovat právě z tohoto důvodu. Díky výztuze prken jsme našli způsob jak deformaci plastu zabránit a vyrábět opravdu kvalitní lavičky.

Prkna lavičky jsou vyrobena z recyklovaného plastu v tmavě hnědé barvě. Plastová prkna nepotřebují žádnou údržbu a zachovávají si svou tmavou barvu po celou životnost při trvalém venkovním použití.

Na plastových prknech nejsou vidět oděrky ani poškození. Prkno je tmavě hnědé v celé své struktuře a dokonale tak odolává povětrnostním vlivům a vandalismu.

Délka lavičky je 170 cm.

Pokud hledáte absoulutně bezůdržbovou venkovní lavičku, která vydrží desítky let toto je správná volba.

Plastová prkna je možné montovat na všechny typy námi nabízených laviček. Pro cenovou nabídku jiné lavičky s plastovými prkny nás prosím kontaktujte.

Galerie
lavicka_plastova_prkna Lavička s plastovymi prkny