Lavička bez opěradla BEZOP

betonová lavička bez opěradla BEZOP
Katalogové č.:LBB2
Rozměry:150 x 50 x 51 cm
Hmotnost:205 kg
Materiál:dřevo - beton
Montáž:volně nebo s kotvením
Cena bez DPH: 5190 Kč
Cena s DPH: 6280 Kč
Upravte si možnosti provedení dle Vašich představ. Zaškrtnutím jiného políčka se automaticky přepočítá i cena.
Dřevo
Smrkové
Tropické dřevo Iroko
Povrchová úprava dřeva
Přírodní bez úpravy
Napouštědlo proti plístním a vodě a 2 vrstvy lazury
Poptat produkt
Barva dřeva

1 vrstva napouštědla proti plísním a vodě
2 vrstvy syntetické lazury

palisandr
Palisandr
dub
Dub
mahagon
Mahagon

Popis

Tato lavička je skvělou kombinací jednoduchého a funkčního designu. Dokonale se hodí do parků a ulic moderního města stejně jako do menších malebných obcí. Masívní provedení této lavičky zaručuje velmi vysokou odolnost.

Betonové podstavy o celkové hmotnosti 200 Kg vyrobené z hladkého pohledového betonu je v případě potřeby možné kotvit do země pomocí kotvících trnů, které jsou zdarma na vyžádání. Tento typ betonové lavičky bez opěradla je velmi stabilní a je možné ji používat volně bez kotvení.

Dřevěnou část tvoří pohodlný 50 cm široký rošt, který je do betonu pevně uchycen žárově zinkovanými šrouby a úchyty. Dřevo lavičky je chráněno napouštědlem proti plísním a dvěma vrstvami syntetické lazury, která se vsakuje hluboko do struktury dřeva. Odstíny nátěru můžete vybírat ze vzorníku barev dřeva nad tímto popisem. Na fotografii je lavička upravena bezbarvou lazurou.

Betonovou lavičku bez opěradla je možné napojovat a vytvořit tak libovolně dlouhé sezení. Nově nabízíme také ohýbání prken lavičky do oblouku. Tato kruhová úprava je vhodná například na náměstí kolem košen a fontán.

Prohlédněte si  Návod na kotvení laviček

Galerie
betonová lavička bez opěradla BEZOP