Kvalitní lavičky do každé uličky

Lavičky jsou nezbytnou součástí všech veřejných prostranství, ale i soukromých prostor. Z našeho sortimentu městského mobiliáře vám proto nabízíme výrobu a dodávku kvalitních laviček různých typů podle vašich požadavků.

Při výrobě laviček klademe důraz na splnění jejich základních parametrů.

Vždy se můžete spolehnout na pohodlí lavičky a její vysokou odolnost vůči:

  • vandalismu
  • nepříznivému počasí v každém ročním období
  • odcizení

Vyberte si lavičky podle způsobu jejich použití

Všechny námi vyráběné lavičky jsou vhodné pro venkovní použití. Každý prostor však vyžaduje různékombinace materiálů, technických provedení nebo barev a tvarů laviček podle projektů a přání architektů. Zvolte si proto sami ten nevhodnější typ lavičky, nebo nás kontaktujte, a my už se o všechno postaráme.

Parkové lavičky svým provedením nenásilně doplňují odpočinkový prostor v parcích nebo zámeckých zahradách. Máte možnost zvolit si barevné provedení podstav a také druh dřeva. Díky odolné povrchové úpravě všech částí lavičky, garantujeme jejich dlouhou životnost. Venkovní lavičky odolají vandalům i povětrnostním podmínkám. Litina je velmi tvárný materiál umožňující vytvářet překrásné podstavy litinových laviček tak, aby vhodně zapadly například na městské promenády.
Kovové lavičky jsou vhodné k umístění na moderní veřejná prostranství nebo do administrativních prostor, kde mohou doplnit jak exteriér, tak také interiér. Odolné betonové lavičky s opěradlem nebo bez opěradla jsou perfektní investicí na dlouhou dobu. Lze je také kombinovat se stoly a vytvářet kvalitní sedací soupravy do jakéhokoliv prostředí.

Objednejte si i vy nejoblíbenější produkt z naší nabídky

Nejoblíbenějším produktem z katalogu městského mobiliáře je zahradní lavička KLASIK. Mezi přednosti zahradní lavičky KLASIK patří elegantní kovová konstrukce, která je opatřena pohodlnými opěrkami rukou, dále kvalitní sedák v příjemné výšce a opěradlo v ideálním sklonu.

Lavička KLASIK zajišťuje pohodlí při sezení na vaší zahradě nebo u domu Litinová lavička má srovnatelnou nebo vyšší korozní odolnost než lavičky z oceli podobného složení Dřevěné části lavičky KLASIK můžete volit v odstínu dub, palisandr, mahagon a další

Kovová podstava je u zahradní lavičky KLASIK chráněna třemi vrstvami barvy v odstínu dle vašeho přání, a zajišťuje tak vysokou odolnost proti korozi. Zvolit si můžete také provedení dřeva – standardní smrkové nebo tropické dřevo s výrazně delší životností. Pro nákup zahradní lavičky KLASIK nás kontaktujte písemně nebo telefonicky.

Jak poptat dodávku městského mobiliáře?

Kontakujte nás

Obraťte se na nás písemně nebo telefonicky, a my vás budeme ihned kontaktovat s návrhem a zpracovanou cenovou nabídkou.

Nebo si vyberte z kompletního sortimentu produktů městského mobiliáře

lavičky | sedací soupravy | odpadkové koše | stoly | posypové nádoby