Betonové lavičky, investice s dlouhodobým užitkem

Pokud řešíte stále stejný problém s vandaly a neukázněnými lidmi, kteří ničí městský majetek, pak to vyřešte jednou provždy vhodným výběrem městského mobiliáře. Nejlepší investicí na mnoho let jsou betonové lavičky. Přesvědčte se sami o jejich nesporných výhodách.

Proč vybrat právě betonové lavičky?

  • odolnost proti vandalům a nepřízni počasí
  • dlouhá životnost díky pevnému materiálu
  • velká hmotnost zabrání nežádoucí manipulaci
  • minimální údržba betonových částí
  • ukotvení do země prodlouží jejich životnost ještě více

Objednávejte nové betonové lavičky z katalogu městského mobiliáře

Velmi stabilní a pohodlná betonová lavička do země Tato betonová lavička může stát volně nebo je možné ji přichytit pomocí otvorů ve spodní časti podstavců Sedák reklamní lavičky je ošetřen napouštědlem proti plísním a dvěma vrstvami lazury
Betonové lavičky do země jsou velmi stabilní a určené pro trvalé zabudování do země. Jejich montáž je velmi jednoduchá. Velmi oblíbená betonová parková lavička z našeho katalogu, která vyniká svou hmotností a pevností. Můžete zvolit provedení s opěradlem i bez. Betonová reklamní lavička jako ideální marketingový nástroj. Použít je můžete všude tam, kde je potřeba reklamních sdělení.
Na tvaru a provedení lavičky s opěradlem se za více jak 15 let nic nezměnilo Lavička s opěradlem je výhodnou investicí do vašeho městského mobiliáře
Nejrozšířenější betonová lavička s opěradlem,
která vyniká svou jednoduchostí a odolností.
Podstavy betonové lavičky bez opěradla tvoří železobetonová konstrukce a 3 masivní prkna na sedáku.
Betonová lavička nachází své uplatnění ve všech částech veřejných prostor. Vybrat si tedy můžete z různých typů laviček podle vašich potřeb. Provedení dřevěných částí záleží čistě na vašem přání. Ať jsou vaše nároky jakékoliv, nákup odolných betonových laviček je tím nejlepším rozhodnutím. Pokud budete potřebovat zajistit různé technické úpravy, k dispozici je vám naše zakázková výroba. Betonové lavičky dodáváme smontované a připravené k použití. Pro bezplatné zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

Vyberte si další oblíbené produkty z katalogu městského mobiliáře

Kromě masivních a pevných betonových laviček si můžete vybrat i z jiných výrobků městského mobiliáře. V našem sortimentu naleznete litinové lavičky, kovové lavičky a další produkty. Vyberte si tedy z dalších alternativ k betonovým lavičkám:

Litinové části jsou vždy chráněny antikorozní základovou barvu a svrchní barvou v odstínu podle přání zákazníka

Ideální řešení pro odpočinková místa v parcích a lesích Zabýváme se také zakázkovou výrobou kovových laviček
Litinové lavičky vynikají zejména moderním a neutrálním tvarem. Díky tomu jsou často osazovány na pěší zóny měst a obcí. Betonové lavičky je také možné kombinovat se stoly našeho katalogu městského mobiliáře. Sedací soupravy pak umístíte například v parku. Nabízíme kovové lavičky nejrůznějších tvarů a velikostí. Nejčastěji se umisťují na moderní veřejná prostranství a do administrativních prostor.

Jak poptat dodávku městského mobiliáře?

Kontakujte nás

Obraťte se na nás písemně nebo telefonicky, a my vás budeme ihned kontaktovat s návrhem a zpracovanou cenovou nabídkou.

Nebo si vyberte z kompletního sortimentu produktů městského mobiliáře

lavičky | sedací soupravy | odpadkové koše | stoly | posypové nádoby